Witam Kolegów i Koleżanki żeglarzy,
Miło mi poinformować, że Klub Żeglarski „Odlewnik” Śrem wraz z Komisją Szkolenia Wielkopolskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego rozpoczyna nabór na kurs na stopień Nauczyciela Żeglowania PZŻ. W obecnych przepisach jest to odpowiednik dawniejszego Młodszego Instruktora Żeglarstwa PZŻ. Zapraszamy wszystkich, którzy byliby zainteresowani uzyskaniem uprawnień instruktorskich, bo właśnie ten kurs umożliwi rozpoczęcie przygody, jaką jest zostanie kadrą szkolącą.
Planujemy w WOZŻ zorganizowanie takiego kursu w czerwcu i lipcu 2020 roku. Zajęcia odbywać się będą w dwóch miejscach: na Jeziorze Grzymisławskim w Śremie oraz na Jeziorze Kierskim (część zajęć w jednym i część w drugim miejscu).
Kurs rozpocznie się Spotkaniem organizacyjnym dnia 03 czerwca 2020 r. (środa) o godz. 18.30 na Przystani KŻ „Odlewnik” Śrem, ul. Jeziorna 6 w Śremie. Egzamin chcielibyśmy sfinalizować 25/26 lipca lub maksymalnie do 01/02 sierpnia 2020 r. Do przeprowadzenia jest ok. 66 h szkolenia. Jego część praktyczna odbywać się będzie w weekendy (sobota, niedziela), a część teoretyczna – w tygodniu, albo także w weekend (do uzgodnienia). Szczegóły wkrótce dla zainteresowanych. Całkowity koszt kursu wyniesie ok. 1000,- zł od osoby. Chętnych do wzięcia udziału w kursie proszę o kontakt ze mną, a następnie po uzgodnieniu wpłatę 250,- zł na konto WOZŻ, celem rezerwacji miejsca na kursie.
Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w kursie.
Z żeglarskim pozdrowieniem
Ewa Tomczak
Zastępca Przewodniczącego Komisji Szkolenia WOZŻ
Klub Żeglarski „Odlewnik” Śrem
tel. +48 601 72 75 57
mail: szkolenia@wozz.poznan.pl