Czynni instruktorzy prowadzący szkolenia żeglarskie

  1. Adamczyk Paweł,  Sz.Ż.„Sea Adventure”
  2. Biały Dariusz,  KS Navigare
  3. Biskup Paweł, Mosiński Klub Żeglarski
  4. Bogdewicz Leszek, Sz.Ż. Kliper
  5. Buda Andrzej
  6. Chodur Maciej, Ferajna
  7. Fischer Bogdan,  Mosiński Klub Żeglarski
  8. Gabryelski Jarosław,  SŻ AWF Poznań
  9. Garbarek Jan,  KŻ przy UAM
  10. Giel Przemysław,  „Odlewnik” Śrem
  11. Gołek Bogdan,  Zbąszyński Klub Żeglarski
  12. Grzegorczyk Tomasz,  „Odlewnik” Śrem
  13. Haremski Piotr,  „Odlewnik” Śrem
  14. Hobot Kazimierz,  JKW (Teodor Szmyt)
  15. Jarosz Wojciech, SŻ AWF Poznań
  16. Jastrzębski Marek, PKM LOK
  17. Kamiński Tomasz, Mosiński Klub Żeglarski
  18. Klawinski Michał,  Boszkowo „Sadyba”
  19. Klimaszyk Grzegorz,  Kościański Klub Żeglarski
  20. Kociemba Henryk,  Mosiński Klub Żeglarski
  21. Kostański Leszek,  SŻ AWF Poznań
  22. Kubski Tomasz,  „Odlewnik” Śrem
  23. Kulczak Hanna,  Sz.Ż. „Kliper”
  24. Kulczak Przemysław,  Sz.Ż. „Kliper”
  25. Kulczak Sławomir,  Sz.Ż. „Kliper”
  26. Kuncewicz Kazimierz,  JKW
  27. Majcherek Maciej,  Rzemieślniczy JKP
  28. Matyska Marcin,  SŻ KS Posnania
  29. Mikołajczyk Klaudia,
  30. Minicki Mirosław,  KS Navigare
  31. Młodak Filip,  „Odlewnik” Śrem
  32. Młodak Roman,  „Odlewnik” Śrem
  33. Mor Barbara,  „Odlewnik” Śrem
  34. Muszyński Bolesław
  35. Niedziółka Artur,  Sz.Ż.„Sea Adventure”
  36. Nitschke Michał,  KŻ przy UAM, SŻ KS Posnania
  37. Pastuszek Jakub,  KS Navigare
  38. Pastuszek Szymon,  SAIL&SURF
  39. Podraza Paweł,  Sz.Ż.„Sea Adventure”
  40. Kędzierska – Polaczyk Sylwia
  41. Polaczyk Szymon,  Sz.Ż.„Sea Adventure”
  42. Ponikierski Tymoteusz,  Sz.Ż.„Sea Adventure”
  43. Ponikierski Wojciech,  Sz.Ż.„Sea Adventure”
  44. Pryba Mirosław,  SŻ KS Posnania, JKW
  45. Pryba Natalia
  46. Siedlewski Piotr,  KS Navigare
  47. Sikora Marcin,  „Odlewnik” Śrem
  48. Sikora Tadeusz,   „Odlewnik” Śrem
  49. Skuczyńska (Wilk) Zuzanna
  50. Szmyt Teodor,  JKW
  51. Szwarc Marcin, Kościański Klub Żeglarski
  52. Szymenderski Paweł,  „Odlewnik” Śrem
  53. Szynklewski Jarosław,  Mosiński Klub Żeglarski
  54. Świtalski Krzysztof
  55. Tomczak Ewa,  „Odlewnik” Śrem
  56. Tubis Kinga, Mosiński Klub Żeglarski
  57. Wikariak Teodozja,  KŻ przy UAM
  58. Wilczak Michał,  Mosiński Klub Żeglarski
  59. Włudarczak Marcin,  SŻ KS Posnania
  60. Wojtkowska Małgorzata
  61. Wojtkowski Przemysław,  „Odlewnik” Śrem